O nas

Poznaj nasz zespół

Anna Radko
Założycielka i właścicielka Incanto

Anna Radko

Anna swoją podróż z fryzjerstwem zaczęła 20 lat temu, będąc młodą stylistką włożyła dużo pracy w swój rozwój. Krótko po ukończeniu praktyki zawodowej wyjechała do Włoch, gdzie zdobywała wiedzę od cenionych stylistów. Uwieńczeniem wyjazdu było podjęcie współpracy jako szkoleniowiec marki Fajpa. W 2005 roku Anna wystąpiła w programie TVP „Pytanie na śniadanie”, przeprowadzała metamorfozy modelek oraz opowiadała o tajnikach swojej pracy. Tworząc Salon Fryzjerski Incanto w 2010 roku, spełniała swoje marzenie. Kierowana wewnętrzną pasją i życiowym wyborem powołała do istnienia markę oraz miejsce pełne perfekcji i miłości do włosów. W tym samym roku zdobyła tytuł Mistrza, który potwierdza najwyższe kwalifikacje w rzemiośle. Od tego czasu nadal rozwija nie tylko własne umiejętności, biorąc udział w licznych szkoleniach, ale również dzieli się swoją wiedzą z pracownikami i uczniami szkoły branżowej będąc dla nich mentorką. Swoją pracą nadaje nowy kształt rzeczywistości, pozwalając ujawnić się osobowości tych, którzy do niej przychodzą. W nich poszukuje inspiracji, wydobywając ich charakter i podkreślając naturalne piękno. Anna do każdej klientki pochodzi indywidualnie, tworząc piękne fryzury opiera się na modzie, estetyce oraz inspiracji osoby, która jej zaufała. To ich zadowolenie z nowego wizerunku jest dla Ani stałym źródłem satysfakcji i przyjemności z wykonywanej pracy.

ZESPÓŁ INCANTO

Zespół

Anita Krzan

w Incanto pracuje od powstania salonu. Fryzjerka o bogatej wyobraźni i ogromnej wiedzy, którą pogłębiają liczne szkolenia. Paleta kolorów nie ma przed nią tajemnic. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie tworząc perfekcyjne dzieła. Stylistka z powołania o wielkim sercu i zaangażowaniu w wykonywaną pracę. Kreowanie fryzur to jej pasja.

Anna Bińkowska

już od dziecka chciała być fryzjerką. Szkołę wybrała kierując się sercem. Rozwijając swoją pasję brała udział w wielu szkoleniach. Między innymi u znanego z telewizji stylisty Macieja Wróblewskiego. Sama również poznała telewizję "od kuchni" czesząc trenerów The Voice of Kids. Ania jest bardzo komunikatywną i kreatywną osobą, która potrafi wydobyć piękno. Każdy klient traktowany jest indywidualnie, czując pełną swobodę i zaufanie pod nożyczkami tej uzdolnionej stylistki.